Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Průmyslový inženýr/ka pro potravinářství (M/Ž)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29193540787 | aktuálnost: 29.04.2024

Kostelecké uzeniny a.s.

Upřesňující informace

Požadujeme: min.SŠ vzdělání v potravinářském oboru/tech.oboru, alespoň část.znalost Aj / NJ, komunikativnost, zodpovědnost
Náplň práce: příprava podkladů pro výběrová řízení, znalosti v oboru potravinářství, zavádění nových technologií do praxe, alespoň částečná znalost stavební problematiky v návaznosti na realizaci rekonstrukcí nových prostor, koordinace při výstavbě nových výrobních prostorů
Zaměstnanecké výhody:
Mimořádné odměny 2x ročně, 25 dnů dovolené, závodní stravování, zaměstnanecké balíčky, příspěvek na penzijní připojištění, systém kafeterie 8 tis.Kč/rok.
Kontakt: telefonicky - Po-Pá 8:00 - 14:00, emailem, osobně.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Průmyslová 499, Planá nad Lužnicí, 39111

Region: Jihočeský kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita