Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Průmyslový analytik (45-60.000 Kč)

referenční číslo: 53372 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Domluvíte se bez problému anglicky, máte silné analytické myšlení a praxi na podobné pozici z výrobního prostředí?
Přijměte výzvu a připojte se k naší firmě jako Průmyslový analytik! Budete mít jedinečnou příležitost aktivně přispívat k inovacím a efektivitě v průmyslovém prostředí! Zaujala Vás tato pozice? Posílejte životopis!

Náplň práce

  • Zpracování, správa a aktualizace informací
  • Reporting nadřízeným
  • Účast na implementaci změn v procesech
  • Kontrola efektivity zavedených opatření
  • Podporování bezpečnosti práce a efektivity
  • Posilování kaizen aktivit a orientace na výsledky

Požadujeme

  • Min. SŠ
  • Komunikativní znalost AJ a češtiny
  • Předchozí praxe na podobné pozici z výrobní firmy
  • Dobrá znalost práce na PC a MS Office
  • Výborná matematická gramotnost
  • Samostatnost, analytické a technické myšlení

Nabízíme

  • 25 dnů volna
  • Flexibilní pracovní doba
  • Kafetérie
  • Možnost občasného HO
  • Firemní stravování
  • Možnost osobního a profesního rozvoje
  • Zaměstnanecké výhody, včetně slev na výrobky a služby
  • Místo výkonu práce: Pardubice

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství