Typ nabídky

Minimální mzda

Provozní zmrzlinárny

referenční číslo: 64202a1807bd6ca045093085 | aktuálnost: 26.04.2023

StrongMed s.r.o.

Miluješ jídlo a zmrzlinu? Výborně!

Do řemeslné zmrzlinárny v historickém centru Olomouce hledáme nového kolegu!

Náplň práce

Co bude kolega nebo kolegyně dělat?

Bude mít na starost každodenní chod zmrzlinárny.

Co to znamená?

Zajistit, aby kafe a zmrzlina nikdy nedošla. Ošéfovat brigádníky, rozvrhnout jim směny a zajistit, že ve zmrzlinárně vždy někdo je. Pohlídat, že dělají svou práci pořádně, že je ve zmrzlinárně krásně čisto a příjemně, že se brigádník usmívá na zákazníky. Přebírat a kontrolovat tržby.

Nabízíme

Firemní vozidlo

Práci v nadšeném kolektivu

Flexibilní pracovní dobu - ve vlastní režii

Spoustu výborné kávy a ještě lepší zmrzliny

Pracovní notebook a tarif

Zaměstnanecký ceník na sortiment firmy proteinaco.cz

Požadujeme

Organizační schopnosti

Samostatnost

Spolehlivost a pečlivost

Řidičský průkaz sk.B

Mzda: 27 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Pavelčákova, Olomouc, 77900

Region: Olomoucký kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: provozní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Dog-friendly office, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Kafetérie, Možnost delšího neplaceného volna, Občerstvení na pracovišti

Vhodné pro: Absolventy, Seniory, OZP - s docházením, OZP - jiné postižení