Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Provozní zámečník - příspěvek na dojíždění

referenční číslo: 53850 | aktuálnost: 30.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Nebojíte se pořádné práce? Chcete, aby pod Vašima rukama vznikala kvalitní střešní krytina? Tak se přidejte!
Opravy a údržba strojních zařízení ve výrobě Opravy a údržba zařízení budov závodu Spolupráce se směnovým elektrikářem Spolupráce na zavádění nových technologií do provozu

Požadujeme

Ukončené vzdělání SOU/SPŠ strojního typu nebo praxe s montáží a servisem strojních zařízení Orientace ve výkresové dokumentaci Manuální zručnost Ochota pracovat v nepřetržitém provozu – denní, noční, délka směny 12 hodin

Nabízíme

5 týdnů dovolené Příspěvek na stravování, nápoje na pracovišti Multisport karta za 430 Kč/měsíc Příspěvek na dojíždění Penzijní připojištění 1500 Kč/měsíc Benefitní program Pluxee Firemní akce a zázemí stabilní společnosti Zaměstnanecké slevy na produkty
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba