Typ nabídky

Minimální mzda

Provozní zámečník, práce vhodná i pro absolventy

referenční číslo: 52839 | aktuálnost: 08.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do firmy v Ostravě - Přívoze, která se zabývá výrobou a distribucí koksu hledáme nové kolegy na pozici Provozní zámečník. Pokud nemáte ještě praxi a jste čerstvě po vyučení v oboru zámečník a jemu podobné, rádi vás přivítáme do našeho týmu, pečlivě vás zaučíme a uděláme z vás profesionála!
opravy strojních zařízení, náhradních dílů a převodových skříní výměny strojních dílů, ložisek, převodových skříní montování technologických zařízení

Požadujeme

vyučení v oboru zámečník a jemu podobné platný svářečský průkaz - CO2 ochota pracovat pouze na ranní směny (od 6:00 - 13:12 hod) po zaučení možný převod do nepřetržitého režimu směn

Nabízíme

měsíční mzdu od 27000 Kč po zkušební době měsíční prémie za odpracovanou směnu stravenka ve výši 130 Kč 5 týdnů dovolené dlouhodobou spolupráci příležitost k profesnímu i osobnímu rozvoji měsíční zálohy možný převod do kmene
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 28 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba