Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Provozní vedoucí úklidu

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29106120798 | aktuálnost: 27.04.2024

BLANKYT PLUS spol. s r.o.

Upřesňující informace

Nástup možný ihned. Místo výkonu práce Valašské Meziříčí a okolí.
NÁPLŇ PRÁCE:
- Provozní a administrativní zodpovědnost za úklidové služby u vybraných zákazníků
- Kontrola úklidových služeb u svěřených zakázek
- Vedení týmu pracovníků
- Jednání se zástupci zákazníků
- Koordinace náboru nových zaměstnanců a zástupy za pracovníky
- Zajištění zásobování úklidovými prostředky a pomůckami (rozvoz)
- Administrativní práce spojená s provozem (docházky, podklady pro mzdy, dodací listy atd)
- Kontroly dodržování smluvních harmonogramů a četností
POŽADUJEME:
- ŘP sk. B - podmínkou
- Pečlivost a samostatnost
- Uživatelskou práci na PC, znalost Helios výhodou
- Schopnost samostatně si organizovat práci
- Zkušenosti s vedením týmu lidí
- Zkušenosti se skladovým hospodářstvím výhodou
- Časová flexibilita a schopnost jednat samostatně
- Znalosti v profesionálním úklidu výhodou
NABÍZÍME:
- motivační finanční bonusy
- možnost částečné práce na home office
- pravidelný systém školení a vzdělávání
- volitelné firemní benefity
- skvělou kávu v naší kanceláři
- předpokládaný termín nástupu: ihned / dohodou
PRVNÍ KONTAKT: emailem na adresu personalni@blankyt.cz, telefonicky na čísle 778 060 018.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: U Apolla 84, Valašské Meziříčí, 75701

Region: Zlínský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita