Typ nabídky

Minimální mzda

Provozní technik/ technička - údžbář / údržbářka - skladník / skladnice

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29340420709 | aktuálnost: 23.05.2024

GARED s.r.o.

Upřesňující informace

Kontakt telefonicky PO - PÁ od 9:00 do 15:00 hod. nebo e-mailem bartakova@gared.cz.

Požadujeme:
- min. SOU (vzdělání v oboru elektro výhodou)
- pracovitost a manuální zručnost
- fyzická zdatnost (manipulace s břemeny)
- znalost práce na PC (MS Office, uživatelská znalost internetu)
- organizační schopnosti, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
- schopnost soustředění, komunikativnost, kultivovanost, schopnost spolupráce
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- znalost obsluhy VZV.
Náplň práce:
- správa budov, provádění údržby, kontroly a opravy strojů, budov, technického vybavení budov a venkovních prostor
- rozvoz zboží, obsluha a údržba strojů, práce spojená s chodem firmy
- fyzická přejímka materiálu, vychystávání zboží, manipulace s balíky.
Nabízíme:
- stravné 70,- Kč/den.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC Práce s PC - textový editor (Word) Práce s PC - tabulkový procesor (Excel) Práce s PC - internet a elektronická pošta Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 180 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Družstevní 278, Solnice, 51701

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity