Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Provozní technik slaboproudých a silnoproudých zařízení

referenční číslo: 2000231521 | aktuálnost: 23.05.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá instalacemi a servisem slaboproudých zařízení v rámci ČR se sídlem v Praze, hledáme kandidáty na pozici Provozní technik slaboproudých a silnoproudých zařízení.

Náplň práce:

  • Administrace slaboproudých a silnoproudých projektů
  • Spoluvytváření nabídek
  • Občasné výjezdy po ČR, kancelářská práce
  • Telefonická podpora zákazníků

Požadujeme:

  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Praxi v oboru EPS, PZTS, CCTV výhodou
  • Vyhl.50/250/2021
  • Spolehlivost
  • Trestní bezúhonnost
  • Práci na PC – MS Office

Nabízíme:

  • Práci na HPP (není podmínkou)
  • Dobré platové ohodnocení
  • Služební vůz i pro soukromé účely
  • Telefon
  • Notebook
  • Pravidelná certifikovaná školení systémů
  • 5 týdnů dovolené
  • 4 dny placeného volna pro osobní účely ročně
  • Místo výkonu práce: Horní Měcholupy, Praha 15

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Administrativa, Energetika, Ostatní

Profese: administrativní pracovník, elektrikář, elektrotechnik, pracovník help desku

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená více než 5 týdnů