Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Provozní obsluha / Posunovač – Střelice

referenční číslo: 53662 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do stabilní významné české společnosti, která zajišťuje přepravu, skladování a prodej ropných látek hledáme nového kolegu. Firma zodpovídá za ochranu státních hmotných rezerv a provozuje síť maloobchodních čerpacích stanic.
provádění technické prohlídky a přejímky vozů při přijmu a odevzdání, plombování vozů provádění posunu na vlečce a železniční stanici manipulace s železničními vozy podle provozního řádu vážení železničních vozů na železniční váze manipulace s ŽC pro třetí strany určené zaměstnavatelem zajištění kontroly železničních vozů dle Řádu pro mezinárodní železniční přepravu nebezpečných věcí (RID) běžná údržba a opravy kolejiště, prohlídky kolejiště plnění úkolů k zajištění provozních potřeb skladu obsluha a kontrola technologických zařízení skladu údržba a úklid ploch souvisejících s technologickými zařízení skladu čištění, vyvážení odlučovačů, lapolů, kanalizací plnění a stáčení železničních a automobilových cisteren, manipulace s aditivy odběr vzorků z nádrží a žel. cisteren komunikace s pracovníky řízení železničního provozu a s ostatními složkami skladu – údržba, laboratoř, doprava, hasiči aj.

Požadujeme

SOU – technický obor (strojní, elektro nebo technické zaměření výhodou) pečlivý a zodpovědný přístup spolehlivost a samostatnost dobrý zdravotní stav řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

pouze ranní směny 6:00-14:00 hod. zajímavou práci na plný úvazek 25 dnů dovolené, 3 dny osobního volna stravenky 165 Kč/den cafeteria až 13 000 Kč/ rok (volnočasové aktivity) příspěvek na penzijní připojištění 2 000 Kč/měsíc příspěvek 1 500 Kč na pojištění odpovědnosti zvýhodněné ceny paliva zdarma konzultační služby (právní, finanční, psychologické, zdravý životní styl)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba