Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Provozní manažer restaurace Pizza Coloseum

referenční číslo: 52486 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do stylové restaurace v Českých Budějovicích hledáme manažera, který se postará o celkový provoz a zajištění kvality dodávaných služeb. Kromě pravidelného výdělku se pro vhodného kandidáta / kandidátku nabízí i podíl na zisku. Možnost práce na HPP nebo na IČO.
Kompletní vedení provozu restaurace, koordinace a kontrola zaměstnanců Nábor nových zaměstnanců a jejich zaškolení Dohled nad správným výběrem dodavatelů surovin a zajištění včasných objednávek Poskytování kvalitních služeb s cílem zajistit spokojenost zákazníků Kontrola dodržování hygieny na pracovišti

Požadujeme

Zkušenosti v oblasti gastronomie a znalost gastronomických trendů Manažerské schopnosti a zkušenosti s vedením týmu pracovníků Časová flexibilita Zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme

Pracovní smlouvu na dobu neurčitou, v případě zájmu o partnerství i smlouvu jednatelskou Zaměstnanecké benefity sjednané domluvou Zázemí a podporu dobře zavedené společnosti Stylové a moderní prostředí provozovny restaurace
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihočeský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair, Management, Ostatní