Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Provozní manažer(ka) s AJ | auto k soukromým účelům

referenční číslo: 53729 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do menší výrobní společnosti v Ostravě hledáme provozní/ho manažera/ku, který/á by měl mít technické myšlení a zkušenosti s vedením týmů napříč společností. Těšit se můžete na rozjezd nových projektů, seberealizaci a auto k osobním účelům.
vedení týmu cca 7 přímých podřízených za jednotlivá oddělení firmy zodpovědnost za efektivní plánování výroby, za plnění cílů a výrobních kapacit efektivita procesů a optimalizace toků za účelem zvyšování produktivity úzká spolupráce s kvalitou a řešení reklamací podpora obchodu, účast na důležitých jednání se zákazníky hlídání rozpočtu společnosti, spoluúčast na zvyšování obratu/zisku společnosti reporting mateřské společnosti

Požadujeme

vzdělání ve strojírenství nebo obecně v technickém odvětví komunikativní AJ B2 technické myšlení, znalosti strojního prostředí praxe na vedoucí roli min. 5 let pružné reagování na krizové situace ŘP sk. B lokalita Ostrava

Nabízíme

atraktivní mzda měsíční bonusy stravenkový paušál notebook telefon automobil k osobním účelům možnost seberealizace
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl