Typ nabídky

Minimální mzda

Provozní elektrikář | Zajímavé mzdové ohodnocení

referenční číslo: 53072 | aktuálnost: 18.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme zkušeného a spolehlivého provozního elektrikáře! Pokud máte příslušné zkušenosti v oblasti elektrotechniky a jste ochotni přijmout výzvu v dynamickém prostředí, pak byste mohli být tou osobou, kterou hledáme.
vaším úkolem budou opravy a preventivní údržba elektrozařízení odstraňování poruch na provozech opravy osvětlení, odstraňování revizních závad provádění kontrol a prohlídek elektrozařízení a další činnosti

Požadujeme

SOU nebo SŠ se zaměřením na elektro zkouška z NV 194/2022 Sb– elektrotechnik řidičský průkaz skupiny B znalost práce s řídícími systémy PLC- Simatic výhodou, znalost práce na VN orientaci v elektro dokumentaci samostatnost, pečlivost, zodpovědný přístup k zadané práci ochcota pracovat v nepřetržitém provoze R/N 12ctky

Nabízíme

zaměstnání ve stabilní společnosti s mezinárodním zázemím zaměstnanecké benefity – 13. plat, příspěvek na dovolenou 6 000,- Kč ročně příspěvek na stravování týden dovolené nad rámec ZP penzijní připojištění příspěvek na zdraví podporující služby a produkty zaměstnanecké výhody nákupu vlastních výrobních produktů přátelské prostředí, pomoc a osobní přístup při zapracování
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika