Typ nabídky

Minimální mzda

Provozní elektrikář - skvělé benefity!

referenční číslo: 52888 | aktuálnost: 11.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do mezinárodní výrobní společnosti hledáme na oddělení údržby provozního elektrikáře. Pokud právě zvažujete profesní změnu, neváhejte nám o sobě dát vědět. :)
Opravy elektrických a elektronických zařízení Údržba výrobního zařízení a objektů související s oborem elektro Vedení evidence poruch Práce v nepřetržitém provoze (mix 7,5 a 12h směn)

Požadujeme

Vyučení v elektro oboru Vyhláška 50/78 Sb. – min. §6 - propadlou je možno obnovit Praxi v oboru elektro min. 2 roky ve výrobní společnosti Zkušenost s opravami elektronických zařízení Dobrou fyzickou kondici (občasná práce ve výškách) Zodpovědný přístup k práci

Nabízíme

Skvělé platové ohodnocení, měsíční prémie, docházkový bonus, roční odměna (13. a 14. plat) Technické či odborné kurzy, jazyková výuka Bezplatné nápoje na pracovišti (káva, čaj) Týden dovolené navíc Cafeterie Benefit Plus Program ELA - poradenství v oblasti práva a psychologie Příspěvek na penzijní připojištění Dotované závodní stravování Zvýhodněný tarif od T-mobile pro zaměstnance a jejich blízké (SIM, pevný internet, TV) Multisport Karta Během podzimu společnost nabízí vitamíny zdarma pro vás a vaši rodinu Firemní akce pro zaměstnance a jejich blízké Příspěvky na letní tábory pro děti zaměstnanců a mnoho dalšího...
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika