Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Provozní elektrikář

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29284080781 | aktuálnost: 16.05.2024

Teplárna Liberec, a.s.

Upřesňující informace

- ÚSO vzdělání v oboru elektro, případně dostatečná praxe v oboru
- oprávnění pro práci elektro (dříve vyhl. 50/78 Sb. §6)
- zručnost, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost
Náplň práce:
- udržování řádného technického stavu elektroinstalace zařízení a dalšího vybavení společnosti
- provádění preventivní péče o zařízení dle plánu preventivní údržby s ohledem na jejich bezpečné užívání
- nastavení parametrů a seřízení elektrických strojů a zařízení
- kontrolu elektroinstalace včetně světelných zdrojů
Zaměstnanecké výhody:
týden dovolené navíc
příspěvek na stravování - estravenka
příspěvek na penzijní připojištění
ebenefity
náborový příspěvek
Hlásit se emailem na adresu jarmila.zavolokova@enetiqa.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Mzda: 31 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Dr. Milady Horákové 641/34a, Liberec, 46001

Region: Liberecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity