Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Provozní - asistentka F&B managera

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29322680767 | aktuálnost: 19.05.2024

REGATA ČECHY, a.s.

Upřesňující informace

Náplň práce :
zajištění chodu odbytových středisek hotelu, kontrolní činnost včetně aktivní práce na střediscích v rámci hotelu, tvorba nabídek, komplexní cateringové zajištění firemních akcí, řízení kolektivu cca 15 zaměstnanců, práce se žáky hotelových škol, ovládání skladového programu, tvorba objednávek, práce se zbožím
Požadujeme:
" příjemné vystupování, komunikativnost, zvládání stresových situací
" min. SŠ vzdělání, nejlépe z oboru hotelnictví
" nutná praxe v oboru
" znalost cizího jazyka (NJ-AJ)
" znalost práce na PC na uživatelské úrovni (Word, Excel, Outlok, Internet)
" flexibilita a směnovost
Nabízíme:
" řádnou pracovní smlouvu - v přátelském kolektivu
" mzda 40.000 - 50.000,- Kč hrubého
" ubytování a stravování za symbolické ceny
" příspěvek na dovolenou
" provize z prodeje (bonusy), slevy na firemní výrobky či služby
" pokud rádi cestujete, možnost pobytu v partnerském hotelu Port u Máchova jezera
" možnost sportovního vyžití, bazénu a wellness za výhodných podmínek přímo v hotelu
" podpora dalšího vzdělávání, kariérní růst
Nástup možný dle dohody. Životopis zašlete na adresu : prace@hotelhorizont.cz.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC Práce s PC - textový editor (Word) Práce s PC - tabulkový procesor (Excel) Práce s PC - internet a elektronická pošta Jiné nutná praxe v oboruPHP_EOL

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Místo pracoviště: 141, Pec pod Sněžkou, 54221

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Oblíbené nabídky (61)