Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Provozní asistent/ka (pouze OZP)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28881120762 | aktuálnost: 27.04.2024

M&M Object Security s.r.o.

Upřesňující informace

Přijmeme provozní/ho asistenta/tku na zkrácený úvazek na 4-6 hod/den v chráněných dílnách
NÁPLŇ:o rganizovat, řídit a plánovat provoz, sledovat efektivitu práce, činnost zaměstnanců, kontrolovat dodržování bezpečnostních předpisů v provozu
POŽADAVKY: umět komunikovat s lidmi, věk min.18 let, praxe v provozu výhodou, příjemné vystupování zodpovědnost,spolehlivost,flexibilitu
Pracovní poměr na dobu určitou, 20-30 hod/týdně.
KONTAKT: pouze telefonicky(PO,ST,ČT,PA-8:00-15:00) (UT:800-13:00)

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 10 651 - 15 977 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Gorazdova 1613/8, Moravská Třebová, 57101

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený