Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Provozní asistent/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29416840704 | aktuálnost: 17.06.2024

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Upřesňující informace

Pracovní náplň
. Zabezpečení chovu ryb s obhospodařováním části rybničních ploch v areálu
Genetického rybářského centra (GRC) a Experimentálního rybochovného pracoviště
a pokusnictví (ERPP) s vedením provozní evidence;
. Zabezpečení chovu ryb v recirkulačních akvakulturních systémech (RAS) v objektech
GRC a ERPP;
. Samostatné odborné rybářské práce související s chovem ryb, jejich umělým nebo
poloumělým výtěrem, selekcí, měřením, značením, značkováním atd.;
. Provádění experimentálních prací podle pokynů řešitele s evidencí dosažených
výsledků;
. Zabezpečení krmení ryb a obhospodařování rybníků mimo vlastní areál GRC a ERPP
spolu s provozní evidencí při absenci zaměstnance zodpovědného za tyto rybníky;
. Provádění testů užitkovosti;
. Účast na terénních experimentálních pracích, včetně servisní činnosti pracovišť;
. Účast na službách (vč víkendových) na GRC a ERPP.
Požadujeme
. VŠ vzdělání (Bc. či Ing.) v oboru rybářství, max. 2 roky po ukončení studia;
. Znalost anglického jazyka výhodou;
. Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič, řidičský průkaz skupiny T výhodou;
. Práce na PC (MS Office, internet) na základní úrovni;
. Organizační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, pečlivost,
schopnost práce ve stresu, aktivní přístup k práci a vysokou flexibilitu;
. Výborný zdravotní stav.
Nabízíme
. Získání praxe v oboru;
. Zajímavou práci v oblasti rybářství;
. Možnost osobního i profesního rozvoje (jazykové a zaměstnanecké kurzy);
. Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, zvýhodněné
mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, stravenkový paušál).
Nástup: září 2024
Pracovní úvazek: 1,0
Pracovní poměr: doba určitá na jeden rok
Mzda: 30 000 Kč měsíčně, možnost přiznání kvartálních odměn (dle Mzdového
předpisu JU)
Místo výkonu: Fakulta rybářství a ochrany vod, Genetické rybářské centrum,
Nad Velkou Podvinicí 1337, Vodňany a Experimentální
rybochovné pracoviště a pokusnictví, Rechle 1336, Vodňany.
Strukturovaný životopis, motivační dopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém
vzdělání zasílejte Ing. Evě Slabší na e-mail: eslabsi@frov.jcu.cz nebo na adresu Fakulta
rybářství a ochrany vod, děkanát FROV JU, Zátiší 728/II, 389 25 Vodňany, nejpozději do
31. 7. 2024
Více informací na: https://www.frov.jcu.cz/cz/fakulta/volna-mista

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Práce s PC Řidičský průkaz BPHP_EOL

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Nad Velkou podvinicí 1337, Vodňany, 38901

Region: Jihočeský kraj

Obor: Zemědělství, lesnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Vhodné pro: Absolventy