Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Provozně obchodní ředitel

referenční číslo: 2000230503 | aktuálnost: 23.05.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, leadera v oblasti fitness vybavení v České republice a na Slovensku, který působí jak v online prostředí, tak i prostřednictvím kamenných prodejen, hledáme vhodné kandidáty na pozici Provozně obchodní ředitel.

O pozici:

Hledáme zkušeného Provozně obchodního ředitele, který bude mít na starosti řízení a propojení obchodního oddělení, servisního oddělení, logistiky a činností kamenných prodejen. Vaší rolí bude nejen řídit liniové manažery jednotlivých oddělení, ale také hledat nové obchodní příležitosti a podílet se na rozvoji nových distribučních kanálů a zahraniční expanzi firmy.

Náplň práce:

  • Řídit a koordinovat jednotlivá oddělení včetně kamenných prodejen
  • Vytvářet a rozvíjet obchodní příležitosti, včetně rozvoje nových distribučních kanálů a zahraniční expanze
  • Vylepšovat stávající procesy a systémy
  • Motivovat a rozvíjet tým zaměstnanců
  • Sladit a propojovat jednotlivé systémy a oddělení
  • Zajišťovat automatizaci procesů
  • Vytvářet příjemné pracovní prostředí a podporovat uvolněnou atmosféru

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ s ohledem na praxi v ekonomickém nebo technickém oboru
  • Minimálně 5 let praxe s vedením lidí
  • Zkušenosti s prací s čísly a systémovým rozvojem
  • Empatie k lidem a schopnost efektivně řídit a motivovat tým
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Vztah ke sportu
  • Otevřenost a aktivní přístup k mezinárodním aktivitám

Nabízíme:

  • Velkou autonomii a samostatnost v rozhodování
  • Možnost služebního automobilu i k osobním účelům
  • Příjemné pracovní prostředí v menší společnosti
  • Možnost kariérního růstu a rozvoje v mezinárodním prostředí
  • Flexibilní pracovní prostředí a podpora rozvoje osobních dovedností
  • Dny volna navíc
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Stravenkový paušál
  • Zvýhodněné nákupy
  • Uvolněná firemní atmosféra doplňuje výhody pracovního prostředí
  • Místo výkonu práce: Liberec

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Liberec,

Region: Liberecký kraj

Obor: Ekonomika, Obchod, prodej, nákup, Management

Profese: project manager, obchodní ředitel/manažer, provozní ředitel/manažer, ředitel/manažer logistiky

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená více než 5 týdnů