Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový vedoucí s AJ (60-70.000 Kč)

referenční číslo: 53206 | aktuálnost: 09.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Poohlížíte se po novém pracovním uplatnění v oblasti projektů? Chcete se podílet na projektech od nominace po start výroby komplexně ve všech směrech? Jste komunikativní, se schopností komunikovat i v anglickém jazyce?

Pošlete mi Váš životopis k posouzení!

Hledá se:

PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ S AJ (60-70.000 Kč)

Náplň práce

  • Řízení zákaznických / interních projektů
  • Komunikace se zákazníkem v průběhu projektu
  • Zodpovědnost za technickou připravenost projektu k výrobě
  • Spolupráci při tvorbě výrobní dokumentace a interních směrnic
  • Koordinace přestavby pracovišť a spoluvytvářet layouty

Požadujeme

  • Vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • Praxi na obdobné pozici, automotive výhodou
  • Schopnost vedení týmu
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • 13., 14. plat
  • Příspěvek na obědy
  • Příspěvek na sport, kulturu
  • Možnost zvýhodněného tarifu i pro rodinu
  • Místo výkonu práce: okres Nymburk

Mzda: 60 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství