Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektový vedoucí

referenční číslo: 53418 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do společnosti působící v oblasti automotive právě hledáme spolehlivého kolegu, který se bude podílet na významných projektech, které bude moci aktivně posouvat, vylepšovat a především spravovat. Pokud hledáte stabilní pracovní uplatnění a chcete spolupracovat s lídry v oboru, pak nám dejte o sobě vědět!
Stanovení a aktualizace časového plánu při zavádění nových produktů Spolupráce na vývoji a návrhu výrobků Spravování a vedení svěřené dokumentaci související s řízením projektu Komunikace a udržování vztahů se zákazníky Průběžná kontrola zakázek

Požadujeme

SŠ technického zaměření včetně praxe, nebo VŠ Komunikativní angličtina Znalost čtení výkresové dokumentace a výkresů, znalost AutoCad výhodou Ochota občasně vycestovat za zákazníky Praxe na obdobné pozici z prostředí automotive výhodou

Nabízíme

5 týdnů dovolené Náborový příspěvek Příspěvek na dopravu Příspěvek na penzijní připojištění Obědy na pracovišti s příspěvkem zaměstnavatele Flexibilní pracovní doba
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Automobilový průmysl, Výroba, průmysl, Management