Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový vedoucí

referenční číslo: 41001 | aktuálnost: 10.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro klienta z oboru automotive (plastové díly) hledám nového kolegu, který by si vzal na starosti řízení a koordinaci svěřených projektů. Ideální kandidát má zkušenosti s vedením projektů ve výrobní sféře, popř. s vedením obchodních případů. Domluví se anglicky a nevadí mu čas od času vycestovat do zahraničí... pasuje tento popis na Vás? Hledáte právě novou pracovní příležitost? Pak mi dejte o sobě vědět a zašlete mi Váš životopis přes "odpovědět"! Náplň práce: koordinace projektů od A do Z zpracování plánu, řízení změn, řešení problémů organizace schůzek, komunikace s dodavateli a zákazníky spolupráce se všemi zúčastněnými odděleními vypracování a správa veškeré dokumentace

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání (technika, ekonomika) komunikativní angličtina praxe v projektovém řízení či obchodu dobré koordinační schopnosti zaměření na cíl a dotahování věcí do konce MS Office, řp. B

Nabízíme

stabilní práci s flexibilní pracovní dobou 5 týdnů dovolené a navíc 2 dny zdravotního volna příspěvek na dopravu a penzijko závodní stravování nadnárodní zázemí a fajn kolektivem možnost profesního růstu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Pardubický kraj

Obor: Výroba, průmysl