Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektový/vá vedoucí

referenční číslo: 2000216068 | aktuálnost: 15.05.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, expandující a dynamickou společnost působící v oblasti výroby kontejnerů, které distribuuje po celé Evropě, hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici PROJEKTOVÝ/VÁ VEDOUCÍ.

Náplň práce:

  • řízení zavedených technologických projektů
  • spolupráce s členy projektového týmu
  • návrhy řešení, nápady k jednotlivým procesům a motivace
  • zavádění nových produktů do výroby
  • zajištění realizace projektů
  • optimalizace pracovišť
  • koordinace týkajících se strojních zařízení
  • zodpovědnost za dodržení termínů

Požadujeme:

  • dobré komunikační a písemné schopnosti
  • vzdělání SŠ (VŠ)
  • praxe v projektovém řízení významnou výhodou
  • čtení výkresové dokumentace
  • uživatelská znalost balíku MS Office (Word, Excel, Powerpoint)
  • znalost německého jazyka A2
  • samostatnost a dobré organizační schopnosti

Nabízíme:

  • náborový příspěvek 15 000 Kč
  • stabilní a perspektivní zaměstnání
  • zázemí prosperující společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • zaměstnanecké benefity
  • 20 dní dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • notebook a telefon
  • možnost zvyšování kvalifikace a profesního růstu
  • letní akce – Rodinný den
  • dotované závodní stravování
  • místo výkonu práce: Zlaté Hory

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Německý

Mzda: 35 000 - 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Zlaté Hory,

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: project manager, vedoucí výroby, technolog výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Závodní stravování, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce