Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový ředitel ve stavebnictví

referenční číslo: 52639 | aktuálnost: 31.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte novou pracovní výzvu? Máte zkušenosti z obdobné pozice? Výborně, pak hledám právě Vás, neváhejte mi zaslat svůj životopis. Kanceláře v Hradci Králové, skvělý šéf + auto i k soukromému využití.
plánování a realizace strategie pozemních staveb jednání s Investory ohledně zásadních věcí staveb vedení týmu stavbyvedoucích a koordinace oddělení přípravy zajišťovat průběh realizace projektů dle smlouvy o dílo s objednateli a zodpovídat za její plnění a dodržování harmonogramu a smluvních termínů průběžně vyhodnocovat a zodpovídat za ekonomické výsledky všech projektů a kvalitu prací

Požadujeme

dobré komunikační a vyjednávací schopnosti zkušenosti z obdobné pozice ve stavební společnosti středoškolské/vysokoškolské vzdělání stavebního směru – obor pozemní stavby výhodou zkušenost s vedením a řízením kolektivu

Nabízíme

flexibilní pracovní dobu služební automobil i k soukromému využití roční odměny v závislosti na dosažených výsledcích 5 týdnů dovolené neformální pracovní prostředí se skvělým šéfem menší pohodový kolektiv pracovníků stravenky po domluvě možnost home office pracovní smlouvu na dobu neurčitou notebook, telefon Nástup možný ihned, uvedená mzda je k jednání dle zkušeností uchazeče.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 80 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura