Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový manažer v automotive (50-70.000 Kč)

referenční číslo: 55489 | aktuálnost: 28.03.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte již bohaté zkušenosti se zaváděním a řízením projektů? Považujete se za vůdčí osobnost? Domluvíte se bez problému anglicky? Pokud Vás láká pracovat v mezinárodní automobilové firmě, kde je jistý kariérní postup, pošlete mi životopis!

Náplň práce

  • Zavádění a řízení projektů
  • Zodpovědnost za hladký průběh a náběh projektů
  • Komunikace s projektovým týmem a výrobou
  • Komunikace s dodavateli
  • Nákup nových technologií a strojů
  • Práce s technickou dokumentací + její příprava + aktualizace a změny
  • Tvorba výrobních postupů
  • Reportování a účast na pravidelných schůzkách
  • Řešit a připravovat audity
  • Podílení se na lean managementu

Požadujeme

  • Min SŠ vzdělání obor strojírenství / technický
  • Zkušenosti na obdobné pozici a s vedením projektů
  • Zkušenost s vedením lidí
  • Zájem o oblast automotive
  • Komunikativní znalost angličtiny i češtiny
  • Znalost technické dokumentace

Nabízíme

  • Mzda až 70.000 Kč dle pracovních zkušeností
  • Pravidelné bonusy, 13. mzda, benefity
  • 25 dní dovolené + sick day
  • Pružná pracovní doba
  • Pravidelné příplatky na stravování, dojíždění, na zdraví, penzijko
  • Podpora při relokaci
  • Vzdělávání jazykové i odborné
  • Podpora volného času
  • Místo výkonu: Jihlava

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství