Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektový manažer stavebnictví (55-75.000 KČ)

referenční číslo: 56295 | aktuálnost: 02.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Významná česká společnost, která se zabývá pozemními stavbami, aktuálně hledá projektového manažera, který má zkušenosti s plánováním, organizací a řízením stavebních projektů! Zašlete Váš životopis a pracujte na pozici:

PROJEKTOVÝ MANAŽER STAVEBNICTVÍ (55-75.000 KČ)

Náplň práce

  • Řízení celého průběhu projektu až po závěrečné předání
  • Komunikace s projektanty a dodavateli
  • Vedení jednání, kontrolních dnů a TDI
  • Zodpovědnost za dodržování technologických postupů, kvality, BOZP a termínů
  • Řádné vedení náležité dokumentace a reporting

Požadujeme

  • Vzdělání stavebního směru
  • Zkušenosti s realizací pozemních staveb
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Autorizace výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost práce na PC

Nabízíme

  • Pružná pracovní doba
  • Automobil i k soukromým účelům
  • Týden dovolené navíc
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijko
  • Mobilní telefon a notebook
  • Firemní školení a vzdělávání
  • Firemní akce
  • Přátelské prostředí
  • Zajímavé projekty
  • Příspěvek na sport a kulturu
  • Nástup možný IHNED
  • Lokalitu: Havířov

Mzda: 55 000 - 75 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura