Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový manažer / Stavbyvedoucí Praha

referenční číslo: 6474b6f8fdee27ae6b0ab036 | aktuálnost: 29.06.2023

ČTYŘI STĚNY s.r.o.

Náš architektonický ateliér se zabývá zejména stavbami menšího rozsahu, rekonstrukcemi, interiéry – s důrazem na kvalitní zpracování a detail. Zároveň zajišťujeme realizaci našich návrhů. Sháníme nového kolegu na pozici:

Náplň práce

  • Vedení stavby
  • Řízení projektu ve všech jeho fázích
  • Stanovení časového a finančního plánu realizace projektu
  • Koordinace činnosti subdodavatelů
  • Kontrola nákladů a výnosu svěřených projektů
  • Odpovědnost za řízení stavby a její dokončení v termínu
  • Dodržení požadované kvality a bezpečnosti práce
  • Samostatnost a schopnost nalézt vhodné řešení
  • Preciznost, spolehlivost a iniciativu
  • Technické myšlení
  • Organizační a komunikační schopnosti

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Zkušenosti s řízením lidí a subdodavatelů
  • Znalost práce v MS Excel, Word
  • ŘP sk. B. – aktivní řidič

Nabízíme

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Benefity navázané na jednotlivé projekty
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Volnou pracvní dobu
  • Notebook
  • Služební automobil
  • Nástup možný ihned
  • Lokalita: Praha 2

Místo pracoviště: Fričova 1662, Praha, 12000

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: stavbyvedoucí

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie