Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový manažer - slévárenství

referenční číslo: 20802 | aktuálnost: 20.05.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Myslíte si, že oblast slévárenství není nic pro Vás? Pojďte se přesvědčit o opaku!
Úspěšná mezinárodní společnost v oblasti slévárenství hledá do svého týmu zkušeného kolegu na pozici Projektového manažera. Máte zkušenosti na obdobné pozici a mluvíte plynně anglicky? Pojďte vyzkoušet novou výzvu a nebudete litovat!

Náplň práce

  • řízení projektů od přijetí až po předání zákazníkovi
  • řešení případných nesrovnalostí
  • udržování vztahů se zákazníky - cca 20% cestování
  • hlídání a aktualizace termínů dodání
  • komunikace s výrobou a spoluúčast na tvorbě výrobního plánu
  • dodání veškeré dokumentace zákazníkovi

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického zaměření
  • minimálně roční praxe s vedením projektů
  • zkušenosti z oblasti slévárenství velkou výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
  • Komunikativní a vyjednávací schopnosti

Nabízíme

  • práci v mezinárodní stabilní společnosti se skvělým jménem na trhu
  • přátelskou atmosféru rodinného typu a moderní zázemí
  • bonusový systém prémií ve firmě
  • týden dovolené nad rámec zákona
  • příspěvky na stravování
  • možnost stravování v moderních prostorách společnosti
  • příspěvek 650 Kč měsíčně na sportovní aktivity či kulturní akce
  • pravidelné firemní akce, jako např. cyklistické výlety, rafty, akce pro děti, firemní večírky
  • Místo výkonu práce: Přerovsko

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství