Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektový manažer s NJ - plasty

referenční číslo: 54491 | aktuálnost: 28.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Vedení projektového týmu, včetně kalkulací na nové projekty. Zavádění nových nebo modifikovaných produktů do výroby. Technická komunikace v rámci projektu se zákazníky, dodavateli a ostatními odd. Koordinace vývoje, nákupu, výroby, testování a dodávek prototypů a vzorků.

Požadujeme

SŠ vzdělání technického zaměření, obor strojírenství / plastů - technicky zaměřená osobnost nutností. Praxe v řízení projektů v automobilovém průmyslu min. 3 roky. Zkušenost v oblasti vstřikování plastů podmínkou. Znalost NJ slovem i písmem (AJ výhodou).

Nabízíme

Zázemí mezidnárodní společnosti a unikátních projektů. Odborná školení a možnost osobního rozvoje Flexibilní pracovní doba 5 týdnů dovolené, peněžitý příspěvek na stravování 70 Kč za směnu a mnoho dalšího.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 60 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl