Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový manažer s AJ | Opava

referenční číslo: 41002 | aktuálnost: 26.12.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti z výrobního prostředí, s vedením projektu a s komunikací s klienty (i v angličtině)? Pokud ano, staňte se součástí menší české společnosti, kde se můžete těšit na příjemný kolektiv, zajímavé projekty a atraktivní odměny.
Vedení projektu na základě časového plánu a plnění budgetu za cílem spokojenosti zákazníka Zpracovávání projekční a výrobní dokumentace výrobku Zajišťovat rovnováhu obchodních požadavků vůči technickým možnostem Koordinovat činnost napříč různými odděleními ve firmě (konstrukce, výroba, logistika) Komunikace se zákazníky a dodavateli Monitorování aktuální situace na trhu (moderní trendy, konkurence, ...)

Požadujeme

Zkušenosti na obdobné pozici Komunikativní AJ (komunikace se zahraničími zákazníky) Orientace na zákazníka Znalost tvorby a čtení výkresové dokumentace Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a proaktivní přístup ŘP sk. B

Nabízíme

Nástupní plat v závislosti na předchozích pracovních zkušenostech Motivační systém ohodnocování Flexibilní pracovní doba 5 týdnů dovolené Příjemná atmosféra menší stabilní firmy Příspěvek na stravování Jazykové kurzy Příspěvek na penzijní připojištění Mobilní telefon, notebook
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl