Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový manažer pro výstavbu retailových jednotek

referenční číslo: 53076 | aktuálnost: 10.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte práci nebo uvažujete o změně současného zaměstnání? Jste časově flexibilní a nevadí Vám cestovat po celé ČR? Pro nadnárodní společnost v oblasti modních značek hledáme nového kolegu/kolegyni, který je proaktivní a komunikativní a se zkušeností s koordinací výstavby komerčních prostor.
organizace a dohled nad procesem vyjednávání, projektování a výstavby nových prodejen dohled nad investičním procesem v předpokládaném harmonogramu a rozpočtu příprava časových harmonogramů a předběžných rozpočtů výstavby budoucích prodejen projednávání technických dodatků k nájemním smlouvám s pronajímateli shromažďování projektové dokumentace a informací potřebných k zahájení procesu projektován příprava zpráv o technickém stavu potenciálních prodejen koordinace stavebních prací při vybavování nových prodejen, technický a estetický dohled nad procesem výstavby finančního dohled nad rozpočtem projektu podpora při sestavování rozpočtu a optimalizaci nákladů

Požadujeme

bakalářský/magisterský titul v oboru inženýrství nebo technické znalosti a zkušenosti v oblasti stavebních projektů zkušenosti s řízením projektů, řízením staveb nebo stavebním dozorem velmi dobrá znalost MS Office (Excel, Word), znalost MS Project výhodou komunikativní znalost anglického jazyka zkušenosti se spoluprací s nákupními centry nebo maloobchodními řetězci velkou výhodou znalost čtení technických výkresů flexibilita při cestování

Nabízíme

zázemí moderní společnosti s přátelským přístupem celého týmu projektových managerů motivující finanční ohodnocení a služební automobil 2x v roce vyplácený 13. plat Sick days flexibilní pracovní dobu zaměstnaneckou slevu na nákupy módního oblečení stravenkový paušál MultiSport karta smlouvu na dobu neurčitou nástup možný ihned Místo výkonu práce: celá ČR
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura