Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový manažer pro výrobu (až 55 tisíc)

referenční číslo: 52747 | aktuálnost: 04.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenost s tím, jak probíhají výrobní či vývojové projekty a hledáte novou pozici ve firmě, která vás nejen dobře zaplatí, ale umožní vám také růst? Hledáme mezi sebe nového kolegu, který se stane styčným důstojníkem mezi požadavkem zákazníka a týmem, který tento požadavek v rámci vývoje a výroby přivádí k životu. Pojďte k nám.
Budete takový koordinačně komunikační důstojník, který zastřeší konkrétní výrobně vývojový projekt. Představujeme si, že budete v kontaktu se zákazníkem, týmem a budete mít neustále přehled, v jaké fázi se projekt nachází. Pokud dáváte přednost odrážkám, pak: zastřešíte projekt od A do Z (od rozplánování po finiš = předání do sériové výroby) budete v kontaktu se zákazníkem, dodavateli a týmem pravidelně budete reportovat průběžný stav

Požadujeme

zkušenosti s projektovým řízením (alespoň 1 rok) základy angličtiny josu nutnost Řp sk. B

Nabízíme

Mzda až 55 tisíc 20 dní dovolené Pružná pracovní doba Možnost částečného home office Firemní notebook i telefon Příspěvky na stravování Příspěvek na dopravu (po zkušební době)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl, Management