Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektový manažer pro digitalizaci

referenční číslo: 55531 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s vedením projektů pro digitalizaci procesů nebo zavádění nových systémů a programů ve výrobním nebo strojírenském prostředí? Vyznáte se v různých interních systémech, IT technologiích a databázích? Mluvíte plynule anglicky a chcete spolupracovat i s ostatními pobočkami společnosti v různých zemích?

Pak mi pošlete svůj životopis a staňte se posilou na pozici:

PROJEKTOVÝ MANAŽER PRO DIGITALIZACI

Náplň práce

  • Definice požadavků jednotlivých oddělení pro nové IT nástroje
  • Realizace jednotlivých IT projektů a implementací systémů
  • Spolupráce s externími partnery
  • Kontrola průběhu projektů a reporting vedení v zahraničí

Požadujeme

  • VŠ / SŠ vzdělání v technickém nebo IT oboru
  • Velmi dobrou znalost anglického jazyka pro denní komunikaci
  • Orientaci v IT nástrojích a systémech, databázích apod.
  • Zkušenosti se zaváděním interních IT systémů, ideálně ve výrobním prostředí

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • 13. mzdu
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • Benefitní systém Cafeterie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Systém vzdělávání a jazykové kurzy
  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha 9

Region: Praha

Obor: IT - prodej a služby