Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový manažer elektro (od 50.000 Kč)

referenční číslo: 57151 | aktuálnost: 20.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte elektro vzdělání a zkušenosti jako Projektový manažer? Nevadí Vám cestovat na stavby na Slovensko? Orientujete se ve výkresové dokumentaci?

Pak mi pošlete Váš životopis a staňte se posilou týmu na pozici:

PROJEKTOVÝ MANAŽER ELEKTRO (od 50.000 Kč)

Náplň práce

  • Kontrola technického řešení projektu
  • Kontrola cenových nabídek a elektro technologií
  • Spolupráce na strategickém nákupu pro slovenský trh
  • Řešení reklamací a zlepšování procesů
  • Cestování na Slovensko

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Orientaci v elektru a energetice
  • Praxi na pozici Projektového manažera
  • Ochotu cestovat

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Vánoční odměny
  • Výhodné firemní tarify
  • Příspěvek na sport
  • Prémie a bonusy
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost výuky cizích jazyků
  • Přátelský kolektiv
  • Nástup možný ihned nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Brno
  • Sídlo společnosti: Praha

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Technika, elektrotechnika

Oblíbené nabídky (1)