Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektový manažer - elektro background (48-70.000 Kč)

referenční číslo: 50829 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme kvalifikovaného a motivovaného jedince na klíčovou roli Projektového manažera! Pokud máte zkušenosti s řízením projektů a máte tah na branku, tak je pro Vás tato pozice jako ušitá!

Pošlete nám CV a můžete být:

PROJEKTOVÝ MANAŽER - ELEKTRO BACKGROUND (48-70.000 Kč)

Náplň práce

  • Řízení projektů od plánování po uzávěrku s důrazem na efektivitu
  • Vedení a motivace projektového týmu k dosažení optimálních výsledků
  • Koordinace postupů a udržování synchronizace v každém kroku procesu
  • Spolupráce na vytváření analýzy pro efektivní plánování projektů
  • Účast na výběrových řízeních a smluvním zabezpečení projektů
  • Řízení změn s důrazem na udržení kvality a harmonogramu

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání v oblasti managementu
  • Zkušenosti s plánováním a řízením projektů
  • Schopnost inspirativně vést tým k dosažení optimálních výsledků
  • Zkušenosti s řízením časového rámce projektu
  • Schopnost aktivní komunikace v AJ
  • Řidičský průkaz kategorie B - výhodou

Nabízíme

  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Kvartální / roční odměny
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Jazykové kurzy
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Příspěvek na stravování
  • Jistotu ve stabilní společnosti
  • Závodní stravování
  • Firemní akce / volnočasové aktivity
  • Možnost občasné práce z domu
  • Služební auto
  • Přátelské prostředí
  • Moderní vybavení
  • Parkoviště u firmy
  • Fitness zařízení
  • Lokalitu: okr. Kroměříž

Mzda: 48 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: IT - prodej a služby, Technika, elektrotechnika, Strojírenství