Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový manažer do vývoje

referenční číslo: 39742 | aktuálnost: 15.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Rádi bychom rozšířili tým o nového projektového manažera zaměřeného na vývoj produktu. Jestli máte elektrotechnické vzdělání, praxi na obdobné pozici a hledáte zajímavou práci a příjemné benefity, tak nám zašlete svůj životopis!

Náplň práce

  • Realizace vývoje nového projektu
  • Sledování nákladů, rizik, termínů a reportování
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními a týmy

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ideálně v oboru elektro inženýrství
  • Ochotu vzdělávat se
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Proaktivní, komunikativní osobnost, schopnost si určit priority
  • Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • Angličtinu na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Celkem 28 dní volna
  • Náhrada za státní svátek připadající na víkend
  • Roční bonus
  • Flexibilní zkrácená pracovní doba, možnost práce z domova
  • Příspěvek na dopravu, stravenky
  • Finanční podpora v době nemoci
  • Příspěvek na relokaci, hypotéku, stravování, penzijní pojištění
  • Kulturní a sportovní akce
  • Volnočasové aktivity pro celé rodiny
  • Místo výkonu práce okres Vsetín

Region: Zlínský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika