Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektový manažer

referenční číslo: 54746 | aktuálnost: 15.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Rádi koordinujete projekty, které si od A až do Z i spravujete? Hovoříte anglicky? Jste týmový hráč, ale dokážete i vést projektový tým? Na této pozici projektového manažera si budete vybírat dodavatele ve spolupráci s nákupním oddělením. Komunikovat se zákazníky a mnoho dalšího. Hledáte přesně takovouhle pracovní náplň? Ano? Skvělý. Pošlete mi svůj životopis nebo mi zavolejte. Ráda vám o této pozici pro ne-automotive menší výrobní firmu řeknu víc.
řízení mezinárodních projektů koordinace činnosti při zavádění nového produktu na trh komunikace se zákazníky, s dodavateli řízení projektového týmu, spoluúčast na výběru týmových hráčů plánování a dodržování stanoveného harmonogramu vyhodnocování různých fází projektu

Požadujeme

zkušenosti s řízením týmu a vedením projektů komunikativní znalost angličtinu - budete komunikovat se zákazníky ze zahraničí mít skvělé organizační schopnosti, stejně tak jako být dobrým lídrem a motivátorem týmu stresová odolnost - přeci jen je to občas o nervy, když se zavádí nový výrobek na trh

Nabízíme

menší výrobní ne-automotive firma skvělý kolektiv výborné mzdové ohodnocení 25 dovolené občasný homeoffice stravenky a penzijko je jasná věc
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl