Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový manažer, 60 000-100 000 Kč

referenční číslo: 53232 | aktuálnost: 22.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro výrobní společnost hledáme kandidáty na pozici Projektový manažer.
kompletní řízení nového projektu ve všech jeho fázích (plánování, organizace, řízení a kontrola realizace atp.) přijímání a realizace nápravných opatření v případě neshodných výrobků, procesních a technologických problémů a reklamací dohled nad dosažením projektových cílů v daném termínu stanovení časového a finančního plánu realizace projektu sledování a plnění rozpočtu projektu zpracování příslušné dokumentace provádění analýz a řízení rizik související se zaváděním projektu prezentace výstupů a vyhodnocování výsledků

Požadujeme

zkušenost na obdobné pozici znalost norem IATF 16949, VDA zodpovědnost, organizační schopnosti

Nabízíme

zajímavé měsíční bonusy (docházkový bonus 2000 Kč, výkonnostní bonus 1000 Kč) příspěvek na penzijní a životní připojištění stravenky v hodnotě 180 Kč závodní stravování 5 týdnů dovolené flexibilní začátek/konec pracovní doby možnost dalšího vzdělávání (jazykové či jiné odborné kurzy)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 60 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Výroba, průmysl, Management