Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektový Manager/Konstruktér

referenční číslo: 54039 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte vysokoškolské vzdělání v oboru strojním či elektro a jste třeba i čerstvým absolventem? Hledáte novou výzvu a možnost dalšího rozvoje? Pak jste to právě vy, koho hledám do našeho týmu na pozici: Projektový manager/Konstruktér
práce v týmu 4 zkušených kolegů, kteří jsou na oddělení konstrukce zkušenými a dlouholetými matadory práce s výkresovou dokumentací v programu Creo komunikace v anglickém jazyce s Rakouskými kolegy - komunikativní angličtina nutností zavádění nových výrobků a technologií. dokumentace nových a existujících procesů spolupráce na vývoji nových produktů a technologií.

Požadujeme

VŠ technického směru – strojní, popř. elektro znalost konstruování v 3D – SolidWorks, CREO schopnost pracovat v týmu a komunikovat s různými odděleními společnost AJ: aktivně slovem i písmem

Nabízíme

5 týdnů dovolené flexibilní pracovní doba - po zaučení a domluvě možný občasný HO dotované stravování zkrácená pracovní doba 37,5 hodinu penzijko, příspěvek na zdraví výhodný telefoní tarif roční odměny ke mzdě firemní teambuilding odborné kurzy a školení a další benefity… Nástup možný ihned, uvedená mzda je k jednání dle zkušeností uchazeče. Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes „odpovědět“
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Tvůrčí práce, kultura, umění, Výroba, průmysl, Ostatní