Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový manager - 65.000 CZK

referenční číslo: 11-30-280248/JD | aktuálnost: 09.08.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Hledáme PROJEKTOVÉHO MANAGERA! Moderní prostředí, nástroje pro řízení projektů mají hlavu a patu, vše je důkladně naplánované a procesy funkční. K tomu přičtěte skutečné profesionály na vedoucích pozicích jednotlivých oddělení a nabízí se Vám jedinečná šance!
Hledáme: PROJEKTOVÉHO MANAGERA!
NÁPLŇ PRÁCE:

  • Kompletní vedení projektu na základě požadavků zákazníka
  • Komunikace se zákazníkem, udržování obchodních vztahů
  • Zajištění profitability projektu, dodržování finančního plánu
  • Vedení a koordinace projektového teamu
  • Komunikace s ostatními odděleními (technologie, logistika, finance atd.)
  • Podílení se na vývoji sériových výrobků
  • Dohled nad dodržováním stanoveného harmonogramu
  • Koordinace uvolňování dílů do sériové výroby (SOP)

Požadujeme

POŽADAVKY:

  • VŠ vzdělání (technického, ekonomického směru)
  • Znalost prostředí automotive (zkušenosti z nákupu,kvality, nebo logistiky, nebo konstrukce, nebo technologie, nebo vývoje, projektového managementu)
  • Výborná angličtina + slušný základ NJ (min. B1)
  • Nadšení pro práci
  • Pokud nesplňujete všechny požadavky, nezoufejte a ozvěte se, šanci máte i tak (toto jsou požadavky na ideálního kandidáta a předpoklad 70.000 CZK / měs.)

Nabízíme

Benefity: * 13. mzda * 25 dnů dovolené * pružná pracovní doba * jazykové kurzy * stravenky * akce pro zaměstnance V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém jazyce na uvedený email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem). Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Mzda: 55 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Management, Strojírenství, Výroba, průmysl