Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektový koordinátor pro těžební průmysl (40-65.000 KČ)

referenční číslo: 55385 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste organizační typ? Máte angličtinu na komunikativní úrovni? Chcete se podílet na velmi zajímavých zahraničních projektech a každý den komunikovat, vyjednávat a organizovat? Tak jste to VY, koho hledám!

Zašlete mi Vaše CV a pracujte pro českou rodinnou společnost, která válí na zahraničním trhu!

PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR PRO TĚŽEBNÍ PRŮMYSL (40-65.000 KČ)

Náplň práce

  • Vedení týmu lidí
  • Každodenní organizace práce na projektech
  • Každodenní komunikace se zahraničním týmem
  • Zajištění veškeré administrativy
  • Kontrola odvedené práce
  • Řešení případných problémů
  • Práce v MS Office
  • Komunikace v anglickém jazyce

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Organizační a administrativní typ
  • Zájem o těžební průmysl
  • Zájem o spolupráci na zahraničních projektech
  • Zkušenosti s vedením týmu lidí - výhodou
  • Flexibilita a motivace učit se novým věcem
  • Samostatnost, zodpovědnost, trpělivost

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Finanční růst po zkušební době
  • Notebook a mobilní telefon
  • Moderní kancelář
  • Přátelský kolektiv
  • Možnost vycestování do zahraničí za projekty
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Nástup dle domluvy
  • Lokalitu: Brno

Mzda: 40 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl