Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový kontrolor - oblast účetnictví (35-60.000 Kč)

referenční číslo: 42794 | aktuálnost: 18.07.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenost v podnikových financích nebo controllingu a chcete jít tímto směrem i nadále?
Pro našeho klienta, významnou a stabilní společnost, obsazujeme aktuálně volnou pozici: PROJEKTOVÝ KONTROLOR

Náplň práce

  • Práce v 5ti členném týmu
  • Příprava reportů pro Team Leadera
  • Koordinace projektového účetnictví
  • Budete se účastnit interních i skupinových Project Review
  • Účast při účetních závěrkách, tvorbě forecastů a rozpočtů
  • Spolupráce na zefektivnění procesů
  • Spolupráce při aplikaci skupinových směrnic a na vybraných projektech

Požadujeme

  • Máte ukončené vzdělání s ekonomickým zaměřením
  • Praxe v podnikových financích nebo controllingu alespoň 2 roky
  • Praxe ve výrobní společnosti výhodou
  • Analytické myšlení a výborné komunikační schopnosti
  • Ovládáte MS Excel na pokročilé úrovni
  • Ovládáte anglický jazyk alespoň na úrovni B2
  • Zkušenost s ERP Oracle / SAP výhodou

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Moderní pracovní prostředí
  • Mobilní telefon k soukromým účelům
  • Možnost kariérního růstu
  • 25 dní dovolené a sicks days
  • Dotované stravování
  • Podpora při zapracování
  • Jazykové kurzy, flexi pas
  • Příspěvek na penzijní připojištění a na dojíždění
  • Zvýhodněné tarify volání i pro rodinu
  • Roční odměny

Mzda: 35 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Ekonomika