Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektový inženýr - Valašské Meziříčí

referenční číslo: 54635 | aktuálnost: 03.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

dohled a řízení různých projektů tvorba a aktualizace harmonogramu jednotlivých projektů zodpovědnost za plnění termínů koordinace realizačního týmu zajištění technické dokumentace aktivní komunikace se zákazníky a dodavateli

Požadujeme

zkušenosti s řízením projektů dobré organizační a koordinační schopnosti výborné komunikační schopnost zvládat více projektů a efektivně stanovovat priority Aj na komunikativní úrovni zkušenosti v automobilovém průmyslu výhodou

Nabízíme

zázemí silné výrobní společnosti 13. mzda, odměny stravenkový paušál příspěvek na dopravu do práce příspěvek na penzijní pojištění 5 týdenní dovolená věrnostní odměna náborový příspěvek 10 000 Kč Flexipass v hodnotě 2 000 Kč
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl