Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektový inženýr/manažer

referenční číslo: 53910 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do výrobní spolešnosti v Klášterci hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Projektového inženýra/manažera.
vedení projektového týmu, příprava plánu projektu, odpovědnost za celkovou implementaci projektu do výroby kontrola plnění plánu a plnění úkolů členů projektového týmu přímá komunikace se zákazníky, interním týmem příprava a organizace zákaznických auditů a návštěv zajištění dodávky trialových dílů zodpovědnost za kontrolu nákladů v předvýrobní fázi dle stanoveného rozpočtu reporting zajištění revize dodané výkresové dokumentace

Požadujeme

min. SŠ, praxe v automotive výhodou schopnosti a osobnost projektového managera nutná aktivní znalost AJ slovem a písmem povědomí o normách IATF 16949, VDA 6.3 velmi dobrá znalost MS Office (Excel, Project, Power Point) řidičský průkaz skupiny „B“ za účelem občasných cest k partnerům společnosti pečlivost, zodpovědnost, flexibilita, dotahování svěřených úkolů do konce znalost NJ výhodou znalost projektových metodik a/nebo certifikace výhodou zkušenosti se zákaznickými požadavky v automotive výhodou

Nabízíme

pružná pracovní doba dotované závodní stravování dny dovolené navíc odměny za odpracované roky
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl