Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektový inženýr kvality

referenční číslo: 53830 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám nového kolegu do týmu projektových kvalitářů - stávající kolegyně se nám v rámci firmy posouvá a my potřebujeme najít stejně šikovnou náhradu! Na kvalitu si u nás potrpíme, hledáme tedy někoho se zkušenostmi z automotive, koho problémy nerozhodí a naopak je dokáže napravovat či jim předcházet. Pokud tedy máte praxi v rámci kvality, pojmy typu FMEA či PPAP pro Vás nejsou španělská vesnice a setkali jste se i třeba s auditováním dle norem IATF, jste náš člověk! Náplň práce: práce v projektovém týmu vč. vývoje zodpovědnost za kvalitu nových projektů implementace a dohled nad dodržováním stanovených procesů procesy schvalování a uvolňování do výroby zjišťování neshod a návrhy nápravných opatření komunikace s kolegy v rámci projektů

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání technický background praxe v automotive (znalost IATF) znalost metod a nástrojů projektové kvality (PPAP, FMEA, 8D atd.) AJ komunikativní řp. B dobré komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme

stabilní práci s podporou skvělých kolegů 5 týdnů dovolené flexibilní pracovní dobu s možností částečného home office po zapracování dotované stravování příspěvek na penzijko benefitní systém Cafeterie vzdělávací kurzy a další školení Pokud Vás pozice zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl