Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektový inženýr

referenční číslo: 54833 | aktuálnost: 16.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte předchozí zkušenost v projektovém managementu a angličtinu na komunikativní úrovni? Pokud máte zkušenosti s projektovým řízením, vášeň pro nové technologie a odhodlání, je to skvělá příležitost pro vás.
koordinace projektů ve výrobě spolupráce na vývoji s technickým oddělením komunikace se zákazníky ohledně technických záležitostí zodpovědnost za dodržování nákladů a rozpočtů u projektu příprava a aktualizace plánu projektu a projektové dokumentace řízení změn projektu - např. nabídky

Požadujeme

předchozí zkušenost v rámci projektů ve výrobě angličtina pro běžnou komunikaci - B1/B2

Nabízíme

mzda 60 000 - 70 000 Kč mimořádné odměny (mesíční/roční) příspěvek na dojíždění příspěvek na stravování možnost i občasného homeofficu mobilní telefon, notebook 25 dní dovolené flexibilní pracovní doba vzdělávací a jazykové kurzy v pracovní době
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl, Management