Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový inženýr

referenční číslo: 51554 | aktuálnost: 01.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

vedení projektového týmu příprava plánu projektu odpovědnost za celkovou implementaci projektu do výroby kontrola plnění plánu a plnění úkolů členů projektového teamu přímá komunikace se zákazníky příprava a vedení zákaznických auditů a návštěv objednávání a kontrola trialových dílů zodpovědnost za kontrolu vícenákladů v předvýrobní fázi implementace a údržba požadavků IATF 16949 do procesů výroby

Požadujeme

min. SŠ vzdělání technického směru praxe v automotive výhodou praxe s projektovým řízením podmínkou aktivní znalost AJ slovem a písmem znalost čtení výkresové dokumentace znalost norem IATF 16949, VDA řidičský průkaz skupiny „B“

Nabízíme

pružná pracovní doba dotované závodní stravování dny dovolené navíc odměny za odpracované roky cafeteria system
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl