Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový inženýr

referenční číslo: 8-10-399183 | aktuálnost: 13.07.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

- Vedení rozvoje projektu (návrh, realizace a SOP)
- Vypracování a správa projektového plánu
- Řízení a ekonomická kontrola rozpočtu projektu
- Hledání řešení problémů při celé životnosti projektu
- Přímý kontakt se zákazníky a dodavateli po celém světě

Požadujeme

- zkušenosti na obdobné pozicí ve strojírenství, , výhodou v automotive
- komunikativní znalost anglického jazyka (denní komunikace)
- zaměření na detail, analýzu a kritické situace
- schopnost pracovat pod tlakem
- výhodou znalost LEAN výroby (VSM, 5S, SMED, ...)
- zkušenosti s audity IATF 16949 nebo VDA 6

Nabízíme

- Příspěvek na volnočasové aktivity formou Flexi passů
- Příspěvek na dojíždění, dopravu
- Týden dovolené navíc (25dní)
- Příspěvek na penzijní připojištění

Mzda: 60 000 - 75 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Chomutov, Klášterec nad Ohří,

Region: Ústecký kraj, Česká republika

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní