Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektový administrátor / projektová administrátorka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29068360735 | aktuálnost: 04.05.2024

Instalatérství Vonásek s. r. o.

Upřesňující informace

Kontakt zasláním životopisu na e-mail vodarina@seznam.cz.

Požadujeme:
- znalost práce na PC
- znalost účetního programu Profis a MRP výhodou.
Náplň práce:
- plánování prací
- vytváření cenových nabídek
- objednávky.
Nabízíme:
- práci v přátelském kolektivu
- příspěvek na dovolenou a kulturu, na stravu.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Rudé armády 1034, Kostelec nad Orlicí, 51741

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity