Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový a dotační manažer

referenční číslo: 44453 | aktuálnost: 22.06.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro klienta z řad poskytovatelů zdravotní péče hledám nového kolegu, který by převzal agendu projektového řízení a využívání dotačních programů. Pokud máte zkušenosti s řízením projektů, veřejnými zakázkami a dotačními tituly, jste pečlivým člověkem zaměřeným na cíl a také rozeným diplomatem, dejte mi o sobě vědět, možná je tato pozice pro Vás jako stvořená! Náplň práce: vedení agendy projektového managementu (plánování, koordinace, řízení i reporting) kompletace podkladů celého projektu práce s rozpočtem, řízení cash flow celého projektu vyhledání dotačních programů a příprava podkladů pro jejich čerpání příprava veřejných zakázek reporting směrem k vedení

Požadujeme

VŠ vzdělání (ekonomika, technika) znalost projektového řízení zkušenosti s veřejnými zakázkami a problematikou dotací dobrý time management a organizace práce (více projektů najednou) schopnost spolupráce napříč obory výborné prezentační schopnosti, smysl pro detail a analytické myšlení

Nabízíme

práci ve stabilním segmentu s možností získat velmi zajímavou praxi kompletní zaškolení a podporu nadřízeného motivující finanční ohodnocení 5 týdnů dovolené + dalších 5 dnů volna na zotavení dotované stravování možnost nastoupit ihned Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Stavebnictví, projekce, architektura, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie