Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektanti FVE

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 26595680773 | aktuálnost: 03.05.2024

GEOHUNTER, s.r.o.

Upřesňující informace

Nástup možný IHNED

Náplň práce: Projektování FVE
Požadavky: vyhláška 50, par.6 + 10,
nutná praxe v projektování FVE (případně liniových staveb) v délce min. 1 rok, flexibilita, znalost SW – CAD
orientace ve stavebním a energetickém zákoně
komunikační znalost angličtiny B1 nebo němčiny
Mzda : hrubá mzda + podíl z obratu, řidičský průkaz sk.B

Zaměstnanecké výhody: Firemní benefity – penzijní připojištění, poj.odpovědnosti, firemní telefon, PC

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Zahradní 1215, Zlín, 76302

Region: Zlínský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita